הסיבות שבגללן אנחנו אוהבים את בילי אייליש

גם אם אתם לא ממש בקטע של המוזיקה שלה, קשה להתעלם מכל מה שבילי אייליש עשתה עד כה (והיא בת 19 בלבד) למען טבעונות, אז רצינו לקחת רגע ולתת לה את הכבוד הראוי! בילי איילי, טבעונית מגיל 12, לא חושבת פעמיים לפני שהיא משתמשת בתהילה והמעמד שלה כדי לקדם טבעונות ואורח חיים יותר מודע. 

דמויות שונות מן הצומח עם פאה של בילי אייליש

הזמרת-יוצרת המוכשרת לא רק אומרת את כל אשר עולה על דעתה בהקשר הטבעוני בראיונות (ועל ידי כך נותנת במה מטורפת לרעיונות פחות נפוצים במיינסטרים), היא גם עושה שינוי של ממש בעולם: רק בחודש שעבר היא עשתה היסטוריה כאשר הסכימה ללבוש שמלה של מעצב העל אוסקר דה לה רנטה לאירוע המט-גאלה רק בתנאי שבית האופנה המפורסם יפסיק למכור פרוות, תנאי שלו הם הסכימו באופן מדהים וחסר תקדים. היא גם עבדה לאחרונה בשיתוף פעולה עם נייקי על מנת לייצר את נעלי האייר ג'ורדן הטבעוניות הראשונות אי פעם. 

היא יצרה בשיתוף עם השחקן וודי הארלסון וידאו שדוחק במעריציהם לנקוט בפעולות ממשיות נגד משבר האקלים ולהימנע מצריכת מוצרים מהחי, השיקה ליין ביגוד טבעוני ובר-קיימא בשיתוף עם H&M, ופעלה בימיו הראשונים והקשים של משבר הקורונה על מנת להאכיל קהילות מוחלשות באוכל בריא וטבעוני.  

בראיון השער המפורסם שלה למגזין ווג השנה היא אמרה "ברגע שאת מתוודעת לדבר הזה ורואה אותו, ממש קשה לחזור, ועכשיו, למרות שיש לי הרבה חברים שאוכלים מוצרי חלב ובשר ואני לא מעוניינת להגיד לאף אחד מה לעשות, אני פשוט לא מסוגלת להמשיך עם חיי בידיעה של מה שקורה בעולם בעלי החיים, ולא לעשות שום דבר לגבי זה". בשבילנו, לא ניתן לשים מחיר על כל מה שהיא עשתה עד כה עבור המאמץ הטבעוני. תודה בילי, אוהבים ומעריכים אותך!

פוסטים אחרונים

פוסטים קשורים